خطای عدم اتصال هاست دانلود به افزونه Upload to Ftp

بادرود و احترام

من در سایتم تصمیم دارم ویدیوهای هاست دانلود را در نوشته ام نمایش بدهم. برای این کار افزونهUpload to FTP را دانلود و نصب کردم. برای تنظیمات افزونه نیاز به یکسری اطلاعات دارم که وازد می کنم. زمانی که ذخیره را می زنم پیام میاد که رمز عبور اشتباه است. در حالی که با هم نام کاربری و رمز عبور من وارد سی پنل هایت دانلود می شوم. برای رفع خطا ممنون می شوم اگر کسی بلد است راهنمایی کند.

سلام
رمز ftp با رمز cpanel فرق داره
مراحل زیر رو در cpanel دنبال کنید
1- مطابق عکس زیر به قسمت FTP Accounts برید

2- یوزر نیم و پسورد و… از فرم زیر تعین کنید

3- دقت کنید هرجا که خواستید از این اکانت ساخته شده استفاده کنید (فرض کنید نام کاربری رو شما test وارد کردید ) نام کاربری شما در افزونه ها و برنامه های دیگه test@test.ir خواهد بود .
4-

درود بر شما
از راهنماییان سپاسگزارم. من اکانت FTP را از روی راهنمایی شما ساختم. حالا اطلاعات را وارد می کنم، با این پیام مواجه هستم؛

Test Status Connect and Login: Test Complete

Upload file: Testing

Open directory **/home3/zagrose1/** failure.

HTML link:

Delete file:

Create directory:

باز در تنظیمات برنامه به مشکل خوردم. اگر راه کاری دارید ممنون می‌شوم بفرمایید.

حتما این این رو ببین فکر کنم مشکلت رو کامل رفع کنه

با سلام و درود دوباره
من فایل uploud را در هاست اصلی فشرده و دانلود کردم. در هاست دانلود آپلود و از حالت فشرده خارج کردم. اما مشکلم هنوز پابرجاست. کجا را اشتباه می کنم نمیدانم. راستش در رابطه با ssl وردپرسم به صورت https است. هاست دانلود نیز میزبان هاست ssl را فعال کرده و وقتی وارد صفحه سی پنل می شوم کلید در کنار url وجود دارد. اطلاعات اکانت FTP را هم طبق آموزش پیش رفتم باز هم خطا برقرار است.

من هم یک مدت تست کردم نشد

پارس اسپیس رو پیشنهاد میکنم