دوستان کسی هست به صورت تخصصی روی سرعت سایت بنده کار انجام بده

سرعت پیشخوان و گاها خود سایت بسیار پایین هست از قالب وودمات استفاده شده و شاید افزونه تداخل داره اما با همه تلاشها اون چیزی که می خواستم نشده آیا از دوستان کسی هست که به صورت تخصصی بتونه کمک کنه
www.homemodern.ir

سلام وقت بخیر.
سرعت لود وب سایت به بهینه بودن وب سایت و منابع هاست شما مرتبط است.
من بررسیی کردم تعداد وب سایت شما تعداد رکوئست بالایی دارد این تست فقط برای سایت بوده و پیشخوان نیز به خاطر افزونه های نصب شده روی سایت عادی است که کمی کند باشد.
همچنین باید به این مورد توجه کنید که برخی از افزونه های وردپرس در لوکیشن ایران مشکل عدم اتصال api دارند و همین مورد باعث کندی در پیشخوان می شود.

درود، به انجمن سون هاست خوش آمدید

بنده روی سایت های زیادی با قالب وودمارت طراحی انجام داده ام، یکی از دلایلی که باعث کند شدن سرعت لود سایت مشتری با این قالب می‌شود استفاده از المنتور برای ایمپورت دمو ها و طراحی سایت است.

قالب وودمارت به خودی خود سنگین است و هنگامی که با المنتور ترکیب شود، به دلیل ساختار تولید Css ها در المنتور باعث افت شدید سرعت سایت می‌شود.

توصیه بنده این هست که از افزونه ویژوال کامپوسر به همراه افزونه های کشینگ مثل Litespeed در کنار این قالب فوق العاده استفاده کنید. (امکان ایمپورت دمو علاوه بر المنتور، با ویژوال کامپوسر هم فراهم است)

متاسفانه چون شما سایت خودتون رو راه انداختید و طراحی ها انجام شده، برای کوچ به ویژوال کامپوسر مسیر کمی پیچیده ای خواهید داشت اما در نهایت نتیجه کاملا رضایت بخش خواهد بود.

موفق باشید

با سلام سایت شما رو دیدم لطفا تنظیمات زیر را انجام دهید سایت های ووکامرسی اغلب چون تنظیمات زیر را انجام ندادن دچار کندی سرعت هستند
بعد از آن افزونه ها را باید رصد کنید که کدام باعث کندی شده اند
https://geegle.in/2022/06/کند-شدن-سرعت-سایت-ووردپرسی-بعد-از-فعالس/

سلام دوست عزیز من هم دقیقا مشکل شمارو دارم وقتی میخوام وارد هر بخشی از سایتم بشم تا چندین ثانیه طول میکشه تا صفحه باز بشه تازه وارد صفحه بشه شما به نتیجه ای رسیدی؟