مباحث مربوط به افزایش فروش، بازاریابی و کسب درآمد

سلام وقت بخیر خسته نباشید
پیشنهادی که دارم اینه که در انجمن در مورد افزایش فروش - بازاریابی و کسب درامدی که سود برای افراد داشته باشه تاپیک جامعی باز بشه که همگی به هم کمک کنیم و در این راه کسب و کار هامون رو توسعه بدیم

5 پسندیده

حتما به این موضوع هم پرداخته میشه.
مدیر تیم مدیا @3adegh این مورد رو بررسی خواهند کرد.

فکر می کنم جالب باشه هم به صورت مقاله تکمیلی و هم پادکست این مورد توضیح داده بشه.

6 پسندیده

سلام و درود

بله، حتما روی این موضوع سعی می کنیم تخصصی و البته موارد مهم رو در قالب مقاله، پادکست و… کار کنیم

که در روند کسب درامدتون تاثیرگزار باشه

(البته سوالات و مواردی که در این مورد هم دارید مطرح کنید)

ممنون از شما

5 پسندیده

سلام پرهام جان

در کنار پاکدست های صادق عزیز هم که به زودی قرار میدن باید بگم ، بخشی در رابطه با بازاریابی و کسب و کار داریم ، از تمام دوستانی که توی این زمینه هم فعال هستن دعوت میکنم مقاله هایی که در این مورد دارن ، ایده ها و طرح هاشون و… همه رو توی این بخش پیاده کنن ،
مطمئن باشید این موارد شامل حمایت ما هم خواهد بود.

5 پسندیده

سلام و خسته نباشید . من چند وقتی هست میام و افزونه و … دانلود میکنم ، طرح توی این زمینه زیاد دارم البته باید بگم طرح و مقاله ها کپی نیستن و همه برای پیش برد فروش و افزایش فروش بصورت اختصاصی توسط خودم آماده سازی شده !
من خودم در حال حاضر روی در آمد از بازار یوتیوب دارم کار میکنم و فوق العاده جواب گرفتم ، از سمتی رو بخش فروش چند تا از فروشگاه ها بعنوان مدیر فروش فعال هستم ، اگر تمایل داشتید روی بنده هم میتونید حساب باز کنید.

2 پسندیده

جذب مدیر فروش برای یه فروشگاه چقدر خرج داره ؟
یه ساله فروش
اهمون ایجاد کردیم و کماکان سود مون 5 میلیون تومانه اخه 5 میلیون تومان ماهانه برای کارمندان !
سئو !
تبلیغ !
اینا کافیه ؟
اونم تو حوزه پر طرفدار گیم

ببین دوست خوب من شما خودتون میگید یک سال ! توی یک سال بله کافی و شاید خوب هم باشید ، شما باید سابقه کاری سایتتون مرز سال سوم رو رد کنه تا بتونید توقع ارقام بالای 20 میلیون تومان رو داشته باشید ! دوستانی میشناسم توی زمینه فروش پرداخت های درون برنامه ای بازی و در ماه کم کم سودشون بالای 20 تومان هست ، تمام هزینه هارو هم جدا کنید تازه! اما خوب سابقه شون بالای 8 سال هست !
مقداری شکیبا باشید و سعی کنید از افرادی که ایده های خوب و قوی دارن استفاده کنید ، از ایده های تخیلی استقبال نکنید ! افرادی رو جذب کنید که هم اندازه سایت شما کریر مدیریتی دارن و میتونن از نظر هزینه و از نظر اون شور و هیجان کاری براتون مفید باشن !

بستگی به نوع فروشگاه شما داره ، فروشگاهی هست به میزان نیم ساعت در روز کار میبره شما میتونی از 100 هزار تومان تا 900 هزار تومان مدیر براش بزاری
فروشگاهی هست روزانه 7 الی 8 ساعت کار میبره شما از 3 تومان به بالا باید براش هزینه بزاری
از سمت دیگه بستگی به مدیری ک انتخاب میکنید داره ، مدیر هست بدون ایده و خلاقیت و رزومه قوی که شاید در ماه ارزش هزار تومان هم نداشته باشه ! اما از این سمت مدیر داریم با رزومه قدرتمند و عالی که در ماه بی ارزش حساب کنیمش باید به ایده ها و خلاقیتش توی فروش 10 میلیون بدیم جدا از نوع کار کردش

3 پسندیده

با احترام
بازاریابی اینترنتی رو وقتی شبیه به علم پزشکی ببینیم نمیتونیم یک نسخه مشترک برای همه افراد و کسب و کارها بنویسیم ، و چیزی غیر از این باشه قطعا حرفه ای نیست و راهگشا نخواهد بود.

یک نسخه حرفه ای نیازمند مشخص شدن :

نوع فعالیت هست
بودجه در نظر گرفته شده
تعداد نفر فعال در اون فعالیت
زمان مورد نیاز برای فعال شدن بر روی پروژه
و خیلی موارد دیگر

فرض کنیم یک سازنده ویدئو و فعال در یوتیوب وجود داره ، و یک فعال در حوزه فروش لباس در فروشگاه اینترنتی ، نسخه نوشته شده برای این ۲ فعال با اختلاف زیادی مجزا از هم خواهد بود.

اگر بخوایم تاپیک واقعا جامع باشه باید حوزه های فعالیت مشخص بشه و بر روی اون بحث و تبادل نظر بشه. ( چیزی که تو ایران نداشتیم تا به حال ) متاسفانه همه یک نسخه مینویسن ، سئو کن ، بازارایی ایمل کن ، برو اینستا پیج بزن و …

ارادتمند

4 پسندیده