مشکل میلادی شدن تاریخ وردپرس بعد از آپدیت به نسخه 5.3

درود بر همه شما دوستان
متاسفانه مدتی هست که من با مسئله فارسی نشدن تاریخ در سایتم مواجه هستم (با وجود نصب افزونه WP Parsi و WP Jalali)
وقتی بیشتر توجه کردم متوجه شدم که این مسئله در بروزرسانی وردپرس ورژن اخیر بوجود آمد.
اصلا کلا وقتی افزونه یا قالبی بروزرسانی می ده باید چند روز دست نگه داریم بعد انجامش بدیم.

راهکارهای زیادی رو سرچ و امتحان کردم ولی هنوز این مسئله حل نشده
ممنون می شوم اگر تجربه مشابهی دارید با من هم به اشتراک بگذارید
با سپاس
maqsoudi.com
لینک سایت من

سلام و درود

هنگامی که شما از افزونه جلالی یا پارسی دیت استفاده کنین به صورت خودکار توابعی که مربوط به تاریخ هستن شمسی میشه. (البته تنظیمات هر افزونه رو بررسی کنید که فعال باشه مثلا تبدیل به تاریخ شمسی و… که باید حتما انجام بدین)

اگر مجددا نشد باید تابع مربوط به تاریخ شمسی شما که در single.php هست رو قراربدین تا تبدیل کنیم به توابعی که این افزونه ها می تونن تبدیلشو انجام بدن

اگر راه اول رو انجام دادین مورد دوم رو قرار بدین تا بیشتر بررسی کنم

موفق باشید

2 پسندیده

متاسفانه اینطور نیست. بعد از اینکه به نسخه جدید وردپرس بروزرسانی کردیم، تاریخ های وبلاگ ما هم میلادی شده. بررسی می کنم و نتیجه رو تو همین تاپیک پست میدم.

3 پسندیده

درود بر شما خداقوت
من هر دو افزونه رو بارها با هم و به تنهایی نصب کردم و تنظیماتشون رو هم انجام دادم ولی این مسئله هنوز حل نشده.
از کجا می تونم متوجه بشم که ورژن وردپرسی که روی سایتم نصبه چنده؟
شاید ورژنشو پایین بیارم و مجدد بروزسانی کنم حل بشه!

سلام ببینید من افزونه wp presian رو دارم و آپدیت هم کردم همه چیمو فارسی هم هستم مشکلی هم نیست ، این افزونه اثری از آثار جناب سیاوش هست ، بنظر من علیه حالا یه تست کنید این فارسی سازی باید انجام بشه

3 پسندیده

خواهش می کنم :slight_smile:

در پیشخوان » بروز رسانی ها و یا در پایین پیشخوان مدیریت وردپرس سمت چپ نسخه وردپرس را نوشته است.

چون به اخرین نسخه اپدیت کردم مشکلی نبود و افزونه ای هم که پیشنهاد شده WP-Persian را نصب کنید

2 پسندیده

ما که جلالی رو حذف کردیم wp persian نصب کردیم مشکلمون حل نشد.

3 پسندیده

با سلام و احترام و ممنون از توجه و پاسختون
من مجدد جلالی رو حذف کردم و افزونه سیاوش رو نصب کردم. محیط مدیریت و اینها تغییر کرد ولی باز هم تاریخ فارسی و شمسی نشد البته قبل از اینکا مجدد آخرین نسخه وردپرس رو هم بروزرسانی کرد.
جوابی نگرفتم
لطفا این پست رو چک کنید.

برای وبلاگ ما هم دقیقا همینطور هست.

فکر می کنم یه سری فانکشن ها وجود ندارن تا افزونه درست کار کنه. پوسته وبلاگ ما از صفر نوشته شده و کاملا minimal هست. (سبکترین حالت ممکن) فردا عصر وقتم آزاد شد بررسی می کنم و نتیجه رو گزارش می کنم.

3 پسندیده

افزونه پارسی دیت اپدیت داده و این مورد رو برطرف کرده لطفا بررسی کنید

2 پسندیده

درود بر شما خداقوت
بله تست کردم . دیروز هم که نصبش می کردم یکسری کد رو روی صفحه سایت می اندازه
چطور می تونم عکسشو براتون بفرستم؟!

افزونه 8 ساعت پیش اپدیت شده و مشکلاتش فیکس شده این نسخه رو نصب کردید.

2 پسندیده

بله همین الان نصب کردم

notice وردپرس و سایتتون رو بندید

در هاست از این مسیر (سی پنل):

MultiPHP INI Editor » display_errors

روی off قرار بدید

همچنین فایل wp-config.php هم باز کنید

define( 'WP_DEBUG', false );

روی false باشه

لطفا اینو بررسی کنید

2 پسندیده

مخفی کردن خطا روش مناسبی برای رفع این مشکل نیست.

با این تغییر فقط خطاها نمایش داده نمیشن ولی در بکگراند در حال صادر شدن هستن که به تنها اختلال ایجاد می کنه. مثلا WTTFB (Wait time to first byte) رو افزایش میده که باعث کندی در لود وب سایت میشه.

یک وب سایت بهینه، وب سایتی هست که وقتی Debug Mode روشن هست خطایی نشون نده.

4 پسندیده

البته اینا طبق این عکس notice بودن که دیباگ وردپرس هم باز بود و نیاز بود بسته بشه ( و از افزونه پارسی دیت بودن) / البته بهتر برای امنیت بیشتر هم ارور و notice ها باز نباشه و از طریق ارورلاگ ساخته شده در هاست بررسی بشه

2 پسندیده

اینو بیشتر بازش می کنید؟

با تغییر دیباگ درست شد
ولی الان سایتم فقط یه صفحه سیاه بالا میاد چکارش کنم؟

افزونه پارسی دیت رو از طریق هاست موقتا تغییر نام بدید، ببینید درست میشه

1 پسندیده

درود بر شما انجام دادم بازم نشد
افزونه سئو یوست پرمیوم رو هم نصب کرده بودم که اونم غیرفعال کردم نشد
maqsoudi.com