مشکل میلادی شدن تاریخ وردپرس بعد از آپدیت به نسخه 5.3

تغییرات فایل wp-config.php را به حالت اول برگردونین

1 پسندیده

تغییرات رو به حالت قبلی برگردوندم و مسئله بروز نوشته ها روی صفحه مجدد بوجود آمد و حالت سیاهی از بین نرفته و مجدد به حالت قبلی برگردوندم.

الان مجدد بازبینی کردم درست شد
این هم آمار https://gtmetrix.com/reports/maqsoudi.com/79N7VWJj من که خودم نمی تونم تحلیلش کنم که چه جاهایی نیاز به رسیدگی دارن!:grinning:
من زمانی که اینترنت قطع شده بود با مشورت سون هاست دی ان اس هام رو بردم روی آروان کلود و اس اس ال سایت رو فعال کردم
بعد از رفع مشکلات هنوز همون تنظیمات رو دارم
با سون هاست مشورت کردم و گفتن اشکالی نداره بمونه
نمی دونم والا این مسائل از اون تنظیمات نیست؟
توی پیشخوان نوشته بود که بعد از فعال سازی SSL اون رو در گوگل هم سینک کنید.
راستش این کارم نکردم
موندم که مجدد تغییر بدم یا نه
یا اصلا چطور توی گوگل سینکش کنم

سلام همگی ، بچه ها نسخه 5.3 فارسی منتشر شد ، اینطور که معلومه مشکل یه سری از بچه های حل شده توی این بروزرسانی ، لطفا دوستانی که مشکل داشتن بروزرسانی رو انجام بدن ، ترجیحا بصورت دستی

ادامه اضافه کنم برای بروزرسانی راحت و دستی پست مستر کیان رو ببینید

2 پسندیده

ممنون از راهکاری که ارائه دادین ولی زیاد واضح نیست اگر مقدوره واضحتر توضیح بدین
سپاسگزارم

خواهش میکنم

ببینید ما تا الان نسخه 5.3 اصلی در دسترسمون بود و دریافت میکردیم که هسته فایل en-us بود!
اما الان نسخه هسته فارسی منتشر شده و در دسترس قرار گرفته شما با دانلود فایل وردپرس فارسی fa-ir و انجام عملیات بروزرسانی خیلی ساده میتونید مشکل رو حل کنید
فایل وردپرس فارسی رو که دانلود کردید پوشه wp-content رو از داخلش حذف کنید و باقی فایل هارو بریزید داخل هاستتون روی فایل های قبلی امااااااااااااا حتما حتما بک آپ بگیرید
نمیدونم روی کدوم پلن هستید اما سون هاست ابزاری داخل سی پنل داره برای مدیریت وردپرس که جای دیگه هنوز در دسترس نیست انتهای گزینه های سی پنل میتونید واردش بشید و با استفاده از اون به راحتی تمام بک آپ سریع بگیرید و بروزرسانی دستی رو انجام بدید

2 پسندیده

ممنون از شما
منظورتون جت بکاپه درسته؟
خود سون هاست که بک آپ می گیره چرا همیشه تاکید می شه خودمون هم بک آپ بگیریم؟

نه وردپرس یه سرویس افزودنی روی سی پنل هست ، جت بک فرق داره ، گزینه های انتهای صفحه رو ببینید ،
ببینید هاستینگ وظیفه اینو داره مثلا هر 24 ساعت راس یه ساعت خاصی بک بگیره براتون ، اما ما میخوایم بک همین لحظه رو داشته باشیم که اگر هر مشکلی پیش اومد به همین لحظه برگردیم نه یک روز قبل ، علت این داستان همینه

3 پسندیده

درود

همیشه پیشنهاد میشه قبل از بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و ووکامرس (در صورت فروشگاهی بودن سایت) از این ابزار جهت گرفتن بک آپ استفاده کنین و بک آپ قبلی رو در صورت وجود حذف کنین.

3 پسندیده

در سون هاست ما هم بک آپ روزانه میگیریم و هم بک آپ هفتگی. با این حال وظیفه حفظ فایل ها به عهده خود کاربره. این خیلی مهمه که همیشه بک آپ بگیرید. بک آپ های ما ساعت ۳ صبح دریافت میشه، شما از صبح که بیدار میشی تا شب تغییر ایجاد می کنی، ساعت ۹ شب یه چیزی رو خراب کی کنی، بعد درخواست بک آپ بدی، بک آپ روز قبل ساعت ۳ صبح درون ریزی میشه. این یعنی همه تغییراتی که بعد از این زمان دادید می پره.

در شرایط خاص هم دیده شده که کاربر تغییراتی ایجاد کرده که دیتابیس رو corrupt کرده. بعد سیستم ما هم هر روز از همین دیتابیس corrupt شده بک اپ گیری می کنه. فرض بگیرید ۷ روز بگذره، تمامی بک آپ هایی که ما ارایه میدیم خراب هستن در اون حالت چون دیتابیس شما خراب بوده. الان به نظر شما چی کار میشه کرد؟ اگه بک آپ نداشته باشید باید از صفر راه اندازی کنید.

جدا از همه این موارد سون هاست هیچ مسئولیتی در قبال فایل های شما نداره. حتی با ارایه بک آپ روزانه. کاربر ۱۰۰٪ مسئولیت فایل های خودش رو به عهده داره.

2 پسندیده

وبلاگ ما اخرین نسخه بود. ظاهرا یه سری ساختار ها تغییر داده شده که افزونه ها وفق داده شده نیستن.
تنها افزونه ای که اخیرا بروزرسانی کرده (۳ روز پیش):

ما نصب کردیم مشکل تاریخ رفع شده.

4 پسندیده

درود بر شما و ممنون از پاسخگویی تون
به نظر می رسه قبل از ایجاد تغییرات اساسی باید بک آپ کامل بگیریم.
ممنون می شوم بهترین راه گرفتن بک آپ کامل در سون هاست رو هم بگید.
با سپاس

1 پسندیده

خدمت شما:

3 پسندیده

سلام
حالا شما ویزارد رو لینک دادید یعنی با ابزار وردپرس منیجر موافق نیستی شما ؟
ابزار عالی بود داخل سی پنل ممنون میشم نظر شما رو هم بشنویم ، حداقل خیلی از بچه ها براشون سوال هست که این ابزاری که داخل سی پنل سون هاست در دسترس هست کاملا قابل اطمینان هست ؟
البته تجربه خود من که ی ابزار فوق العاده بوده

2 پسندیده

با Wordpress Manager هم موافقم.
اما Backup Wizard از ریشه همه چی رو بک آپ گیری می کنه نه فقط وردپرس رو.

5 پسندیده

سلام

دیدم دوستان مشکل میلادی شدن تاریخ در وردپرس 5.3 رو دارند . یک روشی رو پیدا کردم که به راحتی تاریخ ها دوباره فارسی میشه بدون مشکل که خودم دارم استفاده میکنم.

فقط کافیه به مسیر پلاگینها سپس افزونه جلالی پوشه inc بعد فایل wp-jalali-filters.php رو با ویرایشگر باز کنید
در خط 14-کد

add_filter('date_i18n', 'ztjalali_ch_date_i18n', 111, 4);

رو با کد

add_filter('wp_date', 'ztjalali_ch_date_i18n', 111, 4);

جابجا کنید و ذخیره کنید. مشکل کاملا حل میشه!

9 پسندیده

سلام و عرض خسته نباشید
من فقط در این سایت ثبت نام کردم که بتوانم از شما نهایت تشکر را انجام بدهم
واقعا 10 روزه درگیر این مسئله هستیم
واقعا ممنون از راه کار بسیار راحت و خوبتون دوست عزیز
باتشکر :heart_eyes:

6 پسندیده

دستتون دردنکنه بخاطر به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون، با همین روش مشکل تاریخ سایت دکوبوم هم حل شد

2 پسندیده

ممنون از اطلاعاتتون

یک اتفاق عجیب افتاده، من دو تا سایت دارم برای یکیشون درست شد.
ولی برای اون یکی اعمال نمیشه

میشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

2 پسندیده

درود دوستان،

اگر شمسی‌سازهای وردپرس رو بررسی کرده باشید، خواهید دید که افزونه WP-Persian یکی از بهترینهاس که پشتیانی خوبی هم برای ووکامرس داره.

اما متاسفانه بعد از تغییرات در توابع تایمینگ وردپرس، این افزونه آپدیت نشده و همچنان تاریخ رو میلادی نشون میده.

برای رفع این مشکل، یک فایل رو باید ویرایش کنید و عبارت date_i18n رو با wp_date جایگزین کنید.

فایل:

• wp-persian/includes/class-wp-persian.php

مقدار نهایی فایل class-wpp-persian.php

خط 237:

add_filter( "wp_date", array( 'WPP_Hooks', 'wpp_date_i18n' ), 10, 4 );
5 پسندیده