هاست داخل یا خارج؟ راهنمایی کنید

تمامی مباحث مربوط به هاستینگ (میزبانی وب)

سلام

1 پسندیده

سلام و درود می تونید از دو موردی که مطرح شده استفاده کرده و بررسی کنید

1 پسندیده

sasfksla’govmsijnfjkas

خواهش می کنم. سایتتون رو بررسی کردم فایل هاتون موردی نداشت و در هاست خارج هم مشکل ساز نمیشه.

طبیعتا دسترسی در داخل ایران با هاست ایران بهتره و سریعتره و اگر کاربرای ایرانی تون بیشتر هستند از هاست ایران استفاده کنید و از لحاظ کیفیت هم هاست های ایران قابل قبول و بدون مشکل بودند.

2 پسندیده

از لحاظ سئو تاثیر گذاریش خیلی هست؟ اگر خارج باشه؟
من الان در اکثر کلمات کلیدی یا صفحه ی اولم یا لینک اول هستم هاستمم ایرانی اشتراکی!

من بازدیدکننده هام 90 درصد از سرچ گوگل هست
و اگر خارجی انتخاب کنم الان موقعیتم در سرچ گوگل بابت انتقال کم نمیشه؟
و اینکه اپ اندروید و ios هم دارم و سرعت لود هم مهم هست

واقعا گیجم الان
کاش با در نظر گرفتن همه چیز به من یک جواب قطعی بدید خریدم رو بکنم

1 پسندیده

سلام
ببینید تفاوتی در میان هاست داخلی و خارج سون هاست نیست ، هر دو لوکیشین از بهترین و جدیدترین سخت افزارها بهره مند هستند و هیچ فرقی باهم ندارند ، اگر از ابزاری استفاده میکنید که در ایران مشکل دار هست مثل افزونه تلگرام و… هاست ایران اصلا مناسب نیست !!!
هاست ایران شاید بشه گفت چند میلی ثانیه پینگش برای کاربران داخلی بهتر باشه اما خوب از اون سمت همون چند میلی ثانیه برای موتورهای جستجو تاخیر ایجاد میشه
پس انتخاب رو بزارید بر پایه نوع استفاده تون در افزونه ها منظورم افزونه تلگرام و… هست قرار بدید
و هیچ سر در گمی هم نداشته باشید سرورهای نسل جدید سون هاست با کیفیت باورنکردنی هستن و در ماه هم باشن باهمین سرعت بارگیری انجام میشه

6 پسندیده

از لحاظ سئو طبق تحقیقات و تجربه ای که داشتم هیچ تفاوتی در این قضیه نیست و چه هاست ایرانی یا خارجی استفاده کنین تفاوتی در سئو نداره

برای اپ اندروید و ios هم حتما هاست ایران داشته باشید که در بحث سرعت لود اذیتتون نکنه.

پیشنهادم برای شما با این شرایط هاست ایران هست و مشکلی هم در بحث سئو و افت رتبه ندیدم

5 پسندیده