پروژه ای که با محصولات سون هاست ساخته اید چیست؟

سایت آموزش ویندوز ۱۰
تا حالا با هاستینگ‌های معروف زیادی کار کردم مثل نت افراز و هاست دی‌ال. خوبی سون هاست نسبت به بقیه ارزون بودن و با کیفیت بودن هست.

2 پسندیده

سلام من سایت فروش گیفت کارت دارم و از سرویس دهی , پشتیبانی و میزبانی هاست سون هاست رضایت کامل دارم الان نزدیک 4 ماهه از این میزبانی استفاده میکنم و تا حالا شاهد قطعی سایت یا … نشده سرعت و کیفیت هاست بهینه سازی وردپرس واقعا عالی و رضایت بخشه

3 پسندیده

با سلام
وب سایت baqhonar.ir فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی و هنری است که بنده برای شخصی طراحی کرده ام و این افتخار نصیبم شد که از سون هاست خرید کنم.باتشکر

2 پسندیده

با سلام
وبسایت شرکت سامانه پیامک مخابرات mokhaberat.net
به تازکی سرویس میزبانی مون رو به سون هاست منتقل کردیم

3 پسندیده

سلام
هنوز از محصولاتتون استفاده نکردم
اما در یک نگاه کلی خوب بنظر رسید و قصد انتقال وب سایت هام هستم

3 پسندیده

سلام و ادب…من قبل از سون هاست با دو شرکت اراده دهنده دیگر کار کرده بودم که اصلا از لحاظ پشتیبانی و پاسخگویی با سون هاست قابل مقایسه نبودن…و باید تشکر کنم از سون هاست…سون هاست مثل یه دوست امین و خوب میمونه…به تمام سوالات با حوصله و دقیق و سریع جواب میده…سرویس هاشون سریع و بهینه وبدون نقصه…اونقدر سون هاست خوبه من برای چیزایی که میدونم یا جزئی هستند هم برای مطمین تر شدن ازشون بدون خجالت میپرسم و بسیار دوستانه و سریع پاسخگو من هستن همیشه :relaxed: …روز تعطیل وقت و بی وقت…یبار 4 صبح هم ازشون سوال پرسیدن خیلی سریع بهم پاسخ دادن :blush: واقعا خسته نباشی سون هاست…عالی ترینی…من وب سایت خودم و همه مشتری هام رو منتقل کردم به سون هاست…www.camaweb.ir

4 پسندیده

عالی هستید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام. من در ابتدا به دلیل قیمت مناسب تصمیم گرفتم سون هاست رو تست کنم ولی الان از پشتیبانی فوق العاده و کیفیت مناسب سرورها خیلی راضی ام.
فروشگاه اینترنتی رازی کالا - شهرری

4 پسندیده

کی قرعه کشی میکنید؟؟؟

2 پسندیده

تموم شد :face_with_raised_eyebrow:

2 پسندیده

دروغ نمیگم که سون هاست تک و بینظیره من اکثر هاستینگ هارو عضو شدم و از سرویسشون استفاده کردم هرکدوم یک نقطه قوت و ضعفی داشتن اصلا کسی بدون نقطه ضعف پیدا نمیکنی تو دنیا

نمخوام سخنرانی کنم بخشی از خوبی های سون هاست رو مینویسم

منصف
پاسخگو
کارهایی که اصلا وظیفه یک هاستینگ نیست رو انجام میدن و بعضی ها به جای تشکر طلبکارم میشن
سرویساشون خوبه و اون چیزی که نوشتن رو ارائه میدن نه این که مثل بعضی هاستینگ ها ببخشید روشون آهوی نازه توشون رو نگم چون هرچی بگم به اون چیز برمیخوره

دوست ندارم سایتم رو بنویسم چون احساس میکنم تبلیغ هست و دنبال این نیستم که سایتم اینجوری دیده بشه سایت من خیلی متفاوته نمیشه روش موضوع گذاشت امیدوارم برخی ایرانیان کپی کار از من کپی نکنند سایت من دلی هست و برای دل خودم راه اندازی کردم دنبال بازدید زیاد و پول و… هم نیستم برای هزینه هاش میمونم بعضی وقتا ولی اون بالایی کمکم میکنه

5 پسندیده

من یک شرکت فروش پنل اس ام اس دارم وفعالیت وبسایت هم همینه

3 پسندیده

فروشگاه اینترنتی

https://pretty-shop.ir
https://www.entxab.com

3 پسندیده

برای یک سایت سرعت بسیار مهم است و من با توجه به تجربه ای که د رهاست های دیگرداشتم سون هاست ازنظ سرعت بسیارعالی و ازنظر هزینه هم بسیار به صرفه می باشد و پشتیبانی سایت هم کارشون رو بسیار عالی انجام می دهند و در کمترین زمان پاسخ می دهند
نام سایت من: foodieo.ir

3 پسندیده

مجله اینترنتی فارسی کلاب - کیفیت عالی سرویس های سون هاست و قیمت مناسبش باعث شد که سایتم رو از شرکت قبلی به سون هاست انتقال بدم.
https://far30club.ir

3 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان عزیز
من دوتا سایت در سون هاست دارم. یکی از اونا فروشگاه اینترنتی کشاورزی دایان هستتش که توش کودهای کشاورزی شرکت دانش‌بنیان دایان به فروش می‌رسه. سایت دومم هم شخصیه با اسم مدرسه کشاورزی که توش جزوات، کتاب، و پاورپوینت و خدمات دانشجویی مثل تجزیه و تحلیل داده‌های آماری کشاورزی ارائه می‌شه. بچه‌ها سرورهای سون هاست فوق العاده هستن و در کنار اینا تیم پشتیبانی قوی هستش که به نظر من سون هاست رو به بهترین ارائه دهنده هاست در ایران تبدیل کرده . براشون موفقیت‌های روز افزون آرزو میکنم و امیدوارم همینجوری پرقدرت به کارشون ادامه بده

3 پسندیده

وب سایت ما جهت تبادل کار و پروژه بین کارفرما و فریلنسر (آزادکار) با پرداخت امن با کمترین هزینه برای اعضا ایجاد شده است .

آدرس وبسایت :

منکارتو برای همه، همه برای ایران

5 پسندیده

موفق باشید. پروژه خوبیه.

4 پسندیده

درود
اومممم و اما سون هاست ،
سون هاست بهترین سرویس هایی که تونستم تجربه کنم رو در اختیار من قرار داد ، من قبلا توی رومانی خوب هاستینگ های غول آسایی رو دیده بودم و باهاشون همکاری داشتم اما بعد از برگشتم به ایران تصوراتم در مورد هاستینگ نابود شد ، تا اینکه پام به سون هاست رسید ، کیفیت عالی ، سرویس عالی و قیمت و پشتیبانی هم عالی
من روی سون هاست سایت اِی فری ، مرجع دانلود رایگان نرم افزار رو دارم که میتونم بگم 35 درصد موفقیت این سایت برای وجود سون هاست هست
https://afree.ir

9 پسندیده