دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

Yoast یکی از بهترین افزونه های بهینه سازی وب سایت های وردپرسی میباشد ، همانطور که میدانید در وردپرس بطور کل دو افزونه بهینه ساز وجود دارد یکی All in one seo و دیگری Yoast است که ما در این تاپیک برایتان افزونه Yoast پرمیوم را قرار میدهیم و شما همواره می توانید آخرین نسخه را از این تاپیک دریافت کنید.
توجه کنید بروزرسانی ها همیشه به محض انتشار توی این تاپیک قرار میگیرن برای استفاده آسان و راحت لینک تاپیک رو توی بوکمارکتون قرار بدید تا همیشه دسترسی آسان داشته باشید

دانلود یوست سئو پرمیوم 16.5 ( فایل فشرده را باز کنید) :
wordpress-seo-premium-16.5-package.zip (8.3 مگابایت)

افزودنی‌ها مرتبط با یوست (آخرین نسخه ها) : yoast-seo-extensions.13.8.zip (2.3 مگابایت)

36 پسندیده

افزونه فارسی هستش؟ مال مارکت های ایرانی اه؟

خیر مال مارکت های ایرانی نیست
یوئست اگر زبون سایتتون فارسی باشه خودش فارسی براتون نمایش میده گزینه هاشو

3 پسندیده

سلام
الان نسخه 11 افزونه منتشر شده اگه دارید لطفا منتشر کنید ممنون

درود
در حال حذف بخش لایسنس و فعالسازی افزونه هستیم
به زودی آماده خواهد شد/

3 پسندیده

هیچ کدوم از مارکت های بزرگ هنوز نزاشتن !!! چند ساعته مگه ؟

1 پسندیده

@MP3x و @vpcs132fx
درود ، پست اول بروزرسانی شد ، نسخه 11 پرمیوم به پست اول اضافه شد/
درسته هیچ جا نیست هنوز …

3 پسندیده

منون بابت سرعت عمل تون :smiley: :smile:

2 پسندیده

سلام خانم @Angel
خوبین؟
گویا مشغله‌ها زیاد شده. فعالیتتون کم شده. :grinning:
خانم Yoast آپدیت داده.
ممنون میشم فرصت کردید، نسخرو بروزرسانی کنید.
سپاس فراوان.

3 پسندیده

سلام
مشغله که همیشه بوده ، اما برای بروزرسانی در حال حذف بخش لایسنس هستیم
به زودی آماده میشه

5 پسندیده

یه بدی که آپدیت Yoast Premium داره اون نوتیفیکیشنی هست که برای بروزرسانی میندازه. :point_down:

image

همیشه حس کسیو به آدم میده که زنگ خونشو میزنن اما درو که باز میکنه، میبینه هیشکی پشت در نیست. :smile:

11 پسندیده

خخخ آره :hibiscus::joy:
ولی اینم شورشو درآورده تند تند آپدیت میده مثل اینترنت دانلود مننجر، سیاستشونه که هرکس از خودشون نخریده مجبور بشه لایسنس بخره تا آپدیت ها را دریافت کنه😏

7 پسندیده

سلام
برای تاخیر عذرخواهی میکنم

5 پسندیده

درود
همگی ببخشید دیر شد
نسخه 11.1 پرمیوم به پست اول پیوست شد

7 پسندیده

سلام خانم ندا
ممنون از زحمتی که کشدید.
افزونرو نصب و فعال کردم.
تو صفحه‌ی نسخه پولی از تنطیمات افزونه متوجه شدم که این افزونه توسط nulled.ch نال شده.
شما در جریان این امر هستید؟

این فایل readme.txt داخل افزونه هست:

1 پسندیده

بله ، در جریانم نسخه اصلی پیوست پست اول شد /
مشکل لایسنس هم حل شد ولی اون تیم تیم بدی نیست :joy:
از زیر شاخه های همین بچه هان
درباره اون لیست تغییرات هم بگم شما تا پایین هم بری تا نسخه 9 هم نوشته ربطی به نسخه افزونه نداره
اون نسخه فوری بود حالا مشکلات و کاستی هایی توش ندیدم ، ولی نسخه خودمون که به سایت هایی که افزونه رو میفروشن ، میفروشیم همین نسخه ای هست که دوباره پیوست کردم
این هم فارسی ساز نسخه پرمیوم 11.1
دو حالت میتونید فارسی کامل استفاده کنید یکی نسخه رایگان رو نصب کنید ولی فعال نکنید یا اینکه فایل زبان رو بریزید
wordpress-seo-11.1-fa_IR.zip (121.8 کیلوبایت)

4 پسندیده

3 پسندیده

سلام
ممنونم از بروزرسانی خانم ندا.

Yoast همیشه آخرین Changelog هارو در همین فایل Readme.txt اضافه میکنه.
این readme.txt ورژن قبلیه که خودتون لطف کردید آپلود کردید. (ورژن 11)

این قبلی واقعا ورژن 10.0.1 بود و به لطف دوستان نال کننده صرفا Rename شده بود.

اگر پیکربندی رو باز کنید درش میبینید که رابط کاربریش قدیمیه.

و نوتیفیکیشن آپدیت هم حذف نمیکرد.

در هر صورت ممنون از لطف شما.

1 پسندیده

گفتم بهتون نسخه اصلی خودمون به پست اول اضافه شد ، اون نسخه موقت برای دوستان عجول بود ولی معتبر …
همین نسخه ای که الان من هم گذاشتم فایل مرابخوانیدش فرقی نمیکنه ، با اینکه از سایت اصلیش گرفتم نسخه اولیه رو
اگه کمبودش حس شد اینو اینجا بخونید
= 11.1.0 =
Release Date: April 30th, 2019

Enhancements:

• Improves how we generate the image parts for the Schema output. Read more about the ImageObject output.
  • Adds filesize to whitelisted properties on $image. Props to cmmarslender.
  • Optimizes the code to avoid an unnecessary DB query to remove notifications storage when it’s already empty. Props to rmc47.
  • Improves the breadcrumbs accessibility by adding aria-current to the active item.

Bugfixes:

• Fixes a bug where the position of the buttons in the FAQ and How-To structured data blocks was compromised when running the development build of Gutenberg.
  • Fixed a bug where social profile settings would be empty because it was relying on the user choosing whether the site represents a company or a person.
4 پسندیده

درود
نسخه اصلاح شده یوست امروز منتشر شد ، دوستانی که میگفتن گوگل پلاس هست و ویکیپدیا نیست اصلاح شد / همچنین داخل فایل مرا بخوانید هم توضیحات بروزرسانی اضافه شد /
از سمتی لینکی که متصل به حساب یوئست میشد که قبلا حذفش میکردیم حذف نشد و امکان رفتن به حساب یوئست هست
البته کل این درخواست ها برای دوست عزیزمون جناب @Rahim بود
فایل مورد نظر به پست اول پیوست شد
موفق باشید

7 پسندیده