دانلود WP Smush Pro 3.8.5 افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

WP Smush Pro بدون شک بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر برای وردپرس میباشد ، این افزونه قابلیت های فوق العاده ای نظیر : کم کردن حجم تصاویر ، تبدیل فرمت ها به یکدیگر ، بارگیری تنبل ، تغییر سایز خودکار تصاویر و… را دارا میباشد، خم اکنون آخرین نسخه لایسنس شده این افزونه را از انجمن بزرگ سون هاست دریافت کنید ، برای اطلاع از بروزرسانی ها حتما در تاپیک مشترک شوید.

دانلود نسخه پرمیوم 3.8.5 :
wp-smush-pro-3.8.5.zip (2.4 مگابایت)

20 پسندیده

خیلی از شما بابت افزونه فوق العاده ممنونم موفق باشید

2 پسندیده

سلام
افزونه بروزرسانی شد و نسخه 3.3.2 پرو به پست اول پیوست شد
آخرین تغییرات افزونه :

New: Support for big images in WordPress 5.3
Fix: WP Offload Media integration with Pro version
4 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.4.1 پرو ب پست اول پیوست گردید/

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
افزونه بروزرسانی نیاز داره افزونه بروز شده؟؟
دمتگرم

سلام وقت شما هم بخیر ، پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.5.1 پرو ب پست اول پیوست گردید/

2 پسندیده

خیلی ممنونم لطف کردید

خیلی ببخشید ولی افزونه نصب نمیشه ! میگه فایل نمی‌توان پرونده‌ی فشرده را باز کرد. wp-smush-pro/app/assets/css/smush-admin.min.css

هنوز هم نمیشه نصب کرد خطا میده برا شما هم همینطوره ؟

سلام ، عذرخواهی یکنم علی جان. فکر کنم موقع فشرده سازی فایل خراب شده بود دوباره جایگزین کردم

2 پسندیده

خواهش میکنم شما دارید لطف میکنید از شما مچکرم

سلام
دوست عزیز آپدیت جدید Smush Pro ورژن (3.6.1) را دارید لطفا اگر ممکن است برای دانلود قرار دهید

سلام وحید جان ، پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.6.1 به پست اول پیوست گردید/

4 پسندیده

سلام ندا جان . سپاس فراوان از زحمتتان

1 پسندیده

سلام ندا جان نسخه جدید افزونه فکر میکنم آمده باشه میشه چک کنید ! مچکرم :pray:

سلام علی جان ، چک کردم داخل سایت سازنده آخرین نسخه 3.6.1 هست

4 پسندیده

بله حق باشماست ی مشکل وجود داشت حل شد مچکرم از شما
موفق باشید :slightly_smiling_face:

سلام دوستان
فایل ترجمه شده افزونه Smush Pro نسخه 3.6.1
wp-smushit-fa_IR.zip (69.0 کیلوبایت)

2 پسندیده

خیلی مچکرم این فایل کجا انتقال بدیم؟

سلام دوست عزیز
وارد هاست بشید و بعد File manager

وارد پوشه public-html بشید و

screencapture-mango-7ho-st-2083-cpsess9371540459-frontend-paper-lantern-filemanager-index-html-2020-04-18-18_44_25

وارد پوشه wp-content وسپس وارد پوشه plugin در اینجا تمامی افزونه های فعال و غیرفعال نصب شده بر روی وردپرس خود را میتوانید مشاهده کنید

screencapture-mango-7ho-st-2083-cpsess9371540459-frontend-paper-lantern-filemanager-index-html-2020-04-18-18_48_44
وارد پوشه افزونه مورد نظر WP-SMUSH-PRO

screencapture-mango-7ho-st-2083-cpsess9371540459-frontend-paper-lantern-filemanager-index-html-2020-04-18-18_51_20
وارد پوشه languages شده
screencapture-mango-7ho-st-2083-cpsess9371540459-frontend-paper-lantern-filemanager-index-html-2020-04-18-18_56_43

و بر روی upload کلیک نمایید در فایل زیپ مربوطه را در هاست خود آپلود کنید بعد از سبز شدن نوار پیشرفت و آپلود کامل فایل مجددا به همین قسمت برگردید و یک بار صفحه را Reload کنید تا فایل آپلود شده به شما نمایش داده شود

و در پایان فایل زیپ را اکسترکت کنید تا فایل های مربوطه از حالت فشرده خارج شوند

3 پسندیده